Zdravý střevní trakt

«Zdravý střevní trakt» - to je první cílený program, který obsahuje produkty zaměřené na celkové ozdravění střev a trávicího traktu jako celku.

Každý v dnešní době už vlastní auto. Staráme se o něj aby dobře jezdilo. Každé auto má svoji palubní desku. Někteří lidé se o své auto nestarají , prostě jezdí a jezdí. Jednoho dne se rozsvítí kontrolka - varovné světélko. Co kdyby to světélko přelepil náplastí a jel dál? Blázen, viď! To samé děláme i my, při braní různých  antirevmatik, kortizonu, léků na bolest. Signály onemocnění přelepíme náplastí.  Žádný z uvedených preparátů totiž neodstraní příčinu problému. 

Odstraňte náplast a začněte od střev.

Zdravý střevní trakt - základ pevné imunity, účinné práce nejrůznějších systémů organismu, skvělého zevnějšku a dobré nálady. Lidský trávicí systém je místo, v němž se zužitkují všechny látky, které jsme do sebe potravou dostali. Všude tam, kde sliznice tvoří hranici mezi vně a uvnitř, probíhá vstřebávání , tedy předávání látek z trávicího traktu do krevního a lymfatického řečiště. Abychom zůstali zdraví, musí zůstat průchodné detoxikační kanály. Což je kůže, střeva, močový trakt, plíce a žlučové cesty. A také lymfa, která je mimořádně důležitá pro tělo - odvádí odpad k vyměšovacím orgánům.  Tímto očistným programem nastartujete detoxikační proces a ozdravení střev. 

Program je rozepsán na 30 dní a skládá se ze tří na sebe navazujících desetidenních etap.

  1. 1.etapa - šetrné očištění střevního traktu. Aktivují se procesy detoxikace a odstranění zbytků životních procesů, toxinů, parazitů (helmintů, tedy cizopasných červů). Zlepšuje se činnost žlučníku, ledvin.

Užívané produkty: Super-Flora, Zaferan, Listy ořešáku černého, Papaya, Coral Alfalfa (Vojtěška), Coral Lecitin, CoralBurdok Rut, Cascara Sagrada (Řešetlák Purshův), Coral Carnitine.

  1. 2.etapa - normalizace činnosti střevního traktu díky obnově užitečné mikroflóry, zlepšení zpracování jídla a vstřebávání nutrientů.

Užívané produkty: Super-Flora, Zaferan, Coral Lecitin, Asimilátor, Coral Artyčok, Coral Magnesium, AquaOx.

  1. 3.etapa - plná obnova normální činnosti trávicího traktu, optimalizace rovnováhy vitamínů a minerálů i látkové výměny v organismu.

Užívané produkty: Super-Flora, Papaya, Coral Alfalfa (Vojtěška), Coral Magnesium, Coral Taurin, Omega 3/60, MSM, Spirulina v tabletách.

Během programu doporučujeme dodržovat pitný režim (minimálně 1,5 litru vody s minerálním doplňkem Coral-Mine) a zároveň dodržovat stravovací doporučení.

Každý na očistný program reaguje jinak, proto je důležité než začnete s očistou se poradit. Naše centrum zdraví a regenerace Vám pomůže v prvním kroku.