Alginátové masky

Alginátová maska BUST FIRMING Peel Off Wrap / omlazuje, napíná, zpevňuje

Tento zábal na prsa, ramena, břicho a stehna byl vytvořen z mořských řas Laminaria ve spojení se spirulinou, ginko bilobou a Algovert®, známými pro svůj vysoký obsah antioxidantů a živin. Dodatečně mentol, obsažený v Algovert®, tonizuje pokožku a zajišťuje pocit svěžesti. Ginko biloba je v kosmetice stále oblíbenější. V přípravcích pro citlivou pleť a pleť s rozšířenými žilkami posiluje křehké kapiláry, zabraňuje jejich praskání, zlepšuje krevní oběh. Díky němu je pokožka lépe vyživená, prokrvená a lépe chráněna před sluncem, větrem a teplotními změnami. 

Ginko biloba se používá při omlazovacích terapiích. Má antioxidační a hydratační účinky

Spirulina je velmi kvalitní kosmetickou složku, která je bohatá na proteiny, vitamín E, beta karoten. V kosmetice se používá především v přípravcích s protistárnoucími účinky. Vyhlazuje také vrásky. Pomáhá chránit kolagen a elastin - bílkoviny zodpovědné za mladý vzhled pleti - před působením toxinů.                                                      

Laminaria Digitatavyživující a hydratační vlastnosti. Je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny. Pomáhá zadržovat vodu v pokožce a je vynikajícím antioxidantem. 

Mentol - se silnou charakteristikou mátovou vůní a pálivou chutí - je jedna z hlavních složek mátového oleje. Je velmi osvěžující, chladící, anestetický a má zklidňující účinky.