Zdraví v těle

Nově otevřené centrum

Otevřeli jsme pro Vás nové centrum zdraví a regenerace. Centrum je určeno pro všechny, kteří chtěji udělat něco pro své zdraví a tělo. Nabízíme široký výběr masážních služeb, terapie fytokosmetikou. Tělo můžete potrápit v menší posilovně, nebo si zacvičit jogu a hatja jogu. Pokud máte problémy se zády, pomůže Vám zdravotní cvičení SM systém. V naší prodejně si můžete zakoupit čínskou kosmetiku, a také šperky z vlastní dílny. 

Cvičení 

Posilovna, Cvičení s Bárou, Jóga s Petrou, Stabilizace páteře s Marcelou.

Kinesiotaping

Kinesiotaping je metoda využívaná ve fyzioterapii, sloužící k ovlivňování muskuloskeletární a Lymfatické soustavy. 

Dornova metoda

Dornova metoda je velmi jemná manuální terapie, která dokáže obratle a klouby vrátit do jejich původní přirozené polohy. Po vrácení kloubů a obratlů do původní polohy lze cítit okamžitou úlevu. 

Fytokosmetika TIANDE

TianDe je unikátní kosmetika a produkty pro zdraví, která je vyráběná dle originálních tisíce let starých receptur Tibetu, Číny a Altaje.

Produkty obsahují vysoké procento přírodních složek a s využitím nejnovějších technologií zaručují vysokou účinnost a zároveň velmi jemně působí na organismus. Při správném používání těchto produktů je výsledek srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Prodej šperků Marcel

Široký výběr šperků Swarovski i ručně vyráběných originálů z vlastní dílny

Můžete zaslat dotaz, nebo si rovnou objednat službu,. Veškeré vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí   ochrana osobních údajů