Ženské zdraví

25.09.2018

"PRŮVAN" v kalhotkách!!!Ano, tak tuto větu mi řekla kamarádka do telefonu po použití vložek Tiande.Také jste bez nálady, když máte "své dny"? Trápí Vás gynekologické problémy? To se nyní může změnit... Mohu Vám vřele doporučit tyto vložky- protože to nejsou jen vložky,které chrání vaše prádlo, ale hlavně chrání Vás.Příroda to zařídila tak, aby odpadní krev v době menstruace odcházela pryč z těla, ale my chceme poručit dešti i větru a používáme vše k tomu, aby ta odpadní krev zůstala v těle a asi si ani neumíme představit, co všechno pak napáchá. A nedělejme si iluze, že díky kalíšku či tamponu z těla odchází. Ne, odchází pouze zlomek, zbytek hnije uvnitř těla.:( A pak jsme překvapené, že máme gynekologické potíže, cysty, myomy, záněty, rakoviny a jsme neplodné. To všechno samozřejmě mohou být důsledky.

Víte o tom, že běžné menstruační vložky jsou u nás vyráběné z odpadních materiálů? Přijde mi hrozné, že na tak důležité orgány si přikládáme odpad. Čínští lékaři ale vyvinuli vložky, které nejsou jen menstruační, o to jsou zajímavější.

U menstruačních vložek TianDe je využívaná bavlněná tkanina, dále výtažky z mořských řas a patentovaný koncentrát z bylinných výtažků . Vložky jsou napuštěné čínskými bylinami, které harmonizují celé tělo. A v každém balení je i tester na pH moči.

Denní vložka "Jemná péče"

Měkká vrchní vrstva z přírodního materiálu okamžitě propouští vlhkost dovnitř, poskytuje dlouhotrvající pocit svěžesti a pohodlí.

Vnitřní fytonáplň je napuštěna přírodními výtažky, které pomáhají ničit bakterie a mají močopudný účinek.

Široký lepící základ zajišťuje vynikající fixaci na vložky na prádle. Doporučuje se pro každodenní použití, poskytuje ochranu a pohodlí každý den.

Produkt nesmí používat těhotné ženy

Denní vložka "Energie života"

Denní vložky energie života podporují normalizaci funkce pánevního dna, působí antibakteriálně, antivirově, hojivě a protizánětlivě.

Viditelné výsledky při prevenci a kompletní léčbě:

- cystitidy, zánětu močového měchýře
- bakteriální vaginózy, zánětů pochvy a zevních rodidel
- endometriózy
- hemoroidů

Nepohodlí, svědění a pálení zmizí během několika minut. Fytomembrána obsahuje výtažky ze 39 bylin.

Doporučují se:

  • v rámci komplexní léčby gynekologických onemocnění,
  • při výrazném projevu zánětlivých procesů, včetně kandidózy,
  • k prevenci gynekologických problémů,
  • normalizaci hormonálního stavu,
  • zlepšení kvality života.
  • kůra trvá 3 měsíce.

Denní vložky "Energie bylin"

  • *denní
  • *menstruační - pro kritické dny
  • *menstruační - pro kritické noci

Menstruační vložky mají dokonce v balení proužek na měření pH moči (tedy kontrola v jakém stavu je vaše mikroflóra), protože Číňani moc dobře vědí, že nerovnováha v těle je okamžitě rozeznatelná právě v moči. A každá žena, tak v pohodlí domova, během 30 sekund může zkontrolovat přítomnost nebo absenci onemocnění pohlavních orgánů. Protože právě změna pH odhalí zánětlivé procesy v těle.
Menstruační vložky TianDe mají tak obrovskou savost, že vám bude stačit minimum vložek. Dokonce mám klientky, které dříve potřebovaly balík vložek denně a teď jim stačí balík vložek na celou menstruaci. Navíc vložky obsahují fytoproužek, který je napuštěný bylinkami, které harmonizují tělo a ženy nemají tak bolestivou menstruaci a PMS je taky minulostí.

Máte-li v rodině někoho s počínající inkontinencí, rozhodně také využijte menstruační vložky TianDe.

Denní vložky s aloe "Nefritová svěžest"

Svěžest pro každý den. Vložky se doporučují jako jako podpůrný prostředek , preventivně při častých zánětech, svěděních, infekci, při cestováni, ale i při nachlazení.

Dále při prevenci gynekologických onemocnění a při jejich léčbě. ALOE je přírodní antibiotikum, významně tedy podporuje léčbu zánětů. Maximálního terapeutického efektu docílíte v kombinaci s použitím ostatních produktů ze série "Nefritová svěžest". Pro každodenní použití na 12 hod.

Anatomicky tvarovaná vrchní vrstva DRY rychle a rovnoměrně vsakuje tekutinu po celé délce, čímž se zmenšuje nebezpečí protečení stranou. Povrch ze 100% bavlny, napuštěný výtažkem z bylin, výborně absorbuje vlhkost a zápach, má blahodárný vliv na sliznici genitálií.

Nepoužívat v těhotenství! ale mohou se použít po porodu na doléčení. Rychlejší hojivé účinky po porodu a působí jako přírodní antibiotikum