Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.

Péče o tělo a duši

"Coral Mine"

  je přírodní produkt,komplex minerálních solí, který podmiňuje jeho unikátní účinky a působení na organismus. V podstatě se jedná o soli vápníku a hořčíku, ale obsahuje také draslík, sodík, železo, fosfor, síru, křemík, chrom, mangan, zinek a jiné prvky. Tento bohatý komplex přírodních solí reguluje minerální rovnováhu v těle.

Cílený program: Zdravý střevní trakt

«Zdravý střevní trakt» - to je první cílený program, který obsahuje produkty zaměřené na celkové ozdravění střev a trávicího traktu jako celku.

Zdravý střevní trakt - základ pevné imunity, účinné práce nejrůznějších systémů organismu, skvělého zevnějšku a dobré nálady.

Program je rozepsán na 30 dní a skládá se ze tří na sebe navazujících desetidenních etap.

Během programu doporučujeme dodržovat pitný režim (minimálně 1,5 litru vody s minerálním doplňkem Coral-Mine) a zároveň dodržovat stravovací doporučení. 

Dozvědět se více

Aloe vera 

V Aloe Vera můžeme nalézt více než 200 účinných látek, patří mezi ně mucenózní polysacharidy, steroidy, vitamíny, minerály, aminokyseliny, glykosidy, saponiny, mastné kyseliny a další.

Chlorella

 je čistě přírodní produkt a proto jsou živiny v ní obsažené v přesně takové formě, rovnováze a struktuře, v jaké je příroda chtěla.Protože je chlorella řasa, má celulózovou stěnu, kterou nedovedeme strávit, proto ji náš výrobce velice šetrně mechanicky rozruší a Vaše tělo se dostane k jejím vzácným živinám. 

Vstupte do našeho clubu zdraví v těle

Výhodné nabídky, slevy na produkty, poradenství zdarma